Bosch CLPK27-120 12-Volt 2-Tool Combo Kit
Features
  • PS41: high-torque 930 inch-pounds with pocket-size body
  • PS41 can cover 80% of standard-size impact driver applications)
  • PS21: 265 inch-pounds of max torque
  • Lightest-weight tools in class
  • Variable-speed trigger for complete control
Product DescriptionTechnical InformationCustomer Reviews
Related Products
  • Bosch CC2130 Clic-Change 27-Piece Drilling and Driving Set with Clic-Change Chuck
  • Bosch PS60B 12V Max Pocket Reciprocating Saw Bare Tool